Ota yhteyttä!

Lukkosalmentie 1, 70420 Kuopio
MA–PE 8–16

Yhteystiedot

Sähköpostit:
etunimi.sukunimi(at)econosto.fi
Puh. 017 262 3555
Y-tunnus: 0912070-3

Toimisto, laskutus: info@econosto.fi
Logistiikka: logistics@econosto.fi

Henkilöstö

Myynti

Markku Lönnqvist
Operatiivinen johtaja, myynti
Puh. 050 540 2277
markku.lonnqvist@econosto.fi

Toni Ålander
Myyntijohtaja, myynti
Puh. 044 525 0719
toni.alander@econosto.fi

Petri Hallikainen
Tuotepäällikkö, myynti
Puh. 044 525 0729
petri.hallikainen@econosto.fi

Antti Kurvinen
Tekninen myyntiasiantuntija
Puh. 040 196 1675
antti.kurvinen@econosto.fi

Jari Koistinen
Tekninen myyntiasiantuntija
Puh. 040 153 8272
jari.koistinen@econosto.fi

Petri Tick
Tekninen myyntiasiantuntija, tiivisteet
Puh. 040 574 3227
petri.tick@econosto.fi

Talous ja myynnin tuki

Tanja Lehto
Kehitysjohtaja
Puh. 050 527 7826
tanja.lehto@econosto.fi

Laura Halttunen
Pääkirjanpitäjä
Puh. 044 770 3300 laura.halttunen@econosto.fi

Janina Varis
Projektiassistentti
Puh. 040 702 1465 janina.varis@econosto.fi

Britta Lukkarinen
Myynti- ja projektiassistentti
Puh. 040 458 0112
britta.lukkarinen@econosto.fi

Irina Fichtchenko
Myyntiassistentti
Puh. 040 143 6631
irina.fichtchenko@econosto.fi

Sirpa Tasanko
Myyntiassistentti
Puh. 044 523 2520
sirpa.tasanko@econosto.fi

Kirsi Vuorensyrjä
Myyntiassistentti
Puh. 040 537 8193
kirsi.vuorensyrja@econosto.fi

Olli-Veikko Räihä
Myyntiassistentti
Puh. 040 194 3404
olli-veikko.raiha@econosto.fi

Osto- ja logistiikkatoiminnot

Jyrki Tuomala
Ostaja
Puh. 040 139 7991
jyrki.tuomala@econosto.fi

Erkka Parviainen
Logistiikkakoordinaattori
Puh. 040 489 5938
logistics@econosto.fi

Kokoonpano- ja kunnossapitopalvelut

Harri Ahlqvist
Asennusvastaava
Puh. 040 5592 307
harri.ahlqvist@econosto.fi

Toni Koistinen
Asennukset

Petri Rissanen
Kunnossapitoasentaja
Puh. 040 1879 531

Varastotoiminnot

Samu Tolonen
Varastovastaava
Puh. 040 1680 150
samu.tolonen@econosto.fi

Jari Kumpulainen
Varastotyöntekijä

Tuomas Luukkonen
Varastotyöntekijä

Jani Huuskonen
Varastotyöntekijä

Leo Ålander
Varastotyöntekijä

Johtoryhmä

Esa Virtanen
Toimitusjohtaja
Puh. 040 167 7617
esa.virtanen@econosto.fi

Markku Lönnqvist
Operatiivinen johtaja
Puh. 050 540 2277
markku.lonnqvist@econosto.fi

Toni Ålander
Myyntijohtaja
Puh. 044 525 0719
toni.alander@econosto.fi

Tanja Lehto
Kehitysjohtaja
Puh. 050 527 7826
tanja.lehto@econosto.fi

Laskutustiedot

Lähtevät verkkolaskut:
Operaattori Maventa
Operaattoritunnus:
003721291126
Ovt/verkkolaskuosoite:
003709120703

Saapuvat verkkolaskut:
(operaattorit, ei pankit)
Operaattori Maventa
Operaattoritunnus:
003721291126
Ovt/verkkolaskuosoite:
003709120703

Saapuvat verkkolaskut:
(vain pankit)
Operaattori Maventa
Operaattoritunnus:
DABAFIHH
Ovt/verkkolaskuosoite:
003709120703

Paperilaskut: Econosto Oy, PL 1330, 70421 Kuopio

Yhteyden­otto­lomake

Jätä meille viesti oheisella lomakkeella, niin olemme sinuun tarvittaessa yhteydessä.

"*" näyttää pakolliset kentät

Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.